همایش سالانه مرکز فرهنگی ورزشی راز

  • Update: 29/03/1395

همایش سالیانه موسسه فرهنگی هنری راز پیدایشی نو و مرکز یوگا راز، به مناسبت شانزدهمین سالگرد تاسیس برگزار شد.

همایش سالیانه موسسه فرهنگی هنری راز پیدایشی نو و مرکز یوگا راز، به مناسبت شانزدهمین سالگرد تاسیس، در روز پنجشنبه 23 اردیبهشت ماه 1395 در دانشگاه علمی-کاربردی صنعت آب و برق واقع در مهرشهر کرج، برگزار شد. 

در این همایش، جمع کثیری از هنرجویان مرکز تخصصی یوگا راز، هنرجویان موسسه فرهنگی هنری راز پیدایش نو و همچنین بسیاری از علاقمندان به یوگا حضور بهم رساندند. سرکار خانم پانته آ معجمی اصل؛ موسس موسسه فرهنگی هنری راز پیدایش نو و مرکز تخصصی یوگا راز ، ضمن خوش آمد گویی به حضار بیان کردند : "سلام و عرض ادب، خدمت تک تک عزیزانی که برای اولین بار در خدمتشون هستیم و بچه هایی که همیشه و همیشه بزرگواری شون شامل حال ما هست. ممنون که قبول زحمت کردین و این ساعتتون رو در اختیار مجموعه گذاشتین."؛ وی ادامه داد: "علت برگزاری این همایش، در ابتدای امر؛ تشکر و قدردانی از هنرجویان یوگای راز و موسسه راز بود.

سال های گذشته، بیستم اردیبهشت ماه، توسط هنرجویان بصورت خود جوش، جشنی گرفته می شد که باعث خوشحالی و شرمندگی من می شد؛ از عشقی که ایشان به من می دادند و حرکت زیبا و جوشانی که در این زمینه می شد.     امسال خواستم که اینبار من از هنرجویان قدردانی کنم؛ برای تمام همراهی ها، تمام حضورشان و تمام زیبایی شان و تمام علمی که با خودشان به مجموعه می آورند و حقیقتا اینجا هستیم تا تبریک بگیم به قلب هایی که جستجوگرند و دلشون میخواد زیبایی شون رو کشف کنند.  

مجموعه راز دنبال تغییر دادن نیست بلکه به دنبال اینست که نشان بدهد؛ هر کسی چقدر زیباست و چقدر قابلیت و توان دارد. انشالله که ما لایق باشیم و قابل باشیم که این مطلب را نشان بدهیم که؛   تو فوق العاده ای،  قابلی و لایقی  و مملوی از معنا؛    و این معنا آنچنان گسترده ست که هیچ کس و هیچ چیزی نمی تواند آنرا اسیر و درگیر کند."  ایشان ادامه دادند : "ما هیچ ادعایی برای تغییر نداریم، اما ادعا داریم برای تلاشگری و عاشق بودن،  ادعا داریم برای اینکه دوستدار هنرجویانمون هستیم  و ادعا داریم که قادریم آخرین علم های این موضوع را در مرکز راز، ارائه بدیم تا انشالله بهترین ها؛ برای هر کس، متناسب با ظرفی که در نظرش هست، دریافت بشه."  

این همایش متفاوت تر از همایش های دیگر برگزار شد.  خانم معجمی عنوان کردند : "درس امروز ما یه قصه ست و به جای درس دادن، امروز می خوام قصه گویی کنم. حتی اگر خوابتون هم ببره، مهم نیست. چون شما با ذهنتون می خوابید و قلب هاتون همیشه بیداره و قصه ما، قصه مربوط به قلب هاست. قصه مربوط می شود به یک سرزمین، سرزمین عشق، سرزمین و وادی ایمن. داستان ما اینجوری شروع میشه؛ یکی بود، یکی نبود  غیر از خدا هیچکس نبود  قهرمان قصه ما نه قهرمانه نه ستاره ست. بلکه فردی ست معمولی که شاید به هیچ زمان و مکان خاصی متعلق نباشه. قهرمان قصه ما، فقط به اسم قهرمانه و نه ادعای زنانگی داره و نه ادعای مردانگی. در واقع؛ قهرمان داستان ما، هم میتونه یک زن باشه و هم میتونه یک مرد باشه.  داستان این قهرمان از یه روز پاییزی شروع میشه، از توی یه اتاق کوچیک 12 متری و روی یه تخت نسبتا نرم؛ اما مریض حال ..."  ادامه داستان را می توانید در تلگرام و از زبان خودشان بشنوید. yogaraz@  از جملات کلیدی که ایشان در همایش عنوان کردند :   "تا با تو خداست، دل قوی دار"   "کسی که جستجوگرش بیدار است، دریافت می کند"   "به خداوند اعتماد داشته باش و منتظر بمان ... "   سرکار خانم معجمی، در انتهای همایش، نوید برگزاری دوره های جدید را به حضار دادند که به تفصیل در ذیل آمده است :  

√ شروع ثبت نام دوره پیدایشی نو (Rpl)    این دوره متفاوت از دوره های گذشته و با حضور بانوان و آقایان نشکیل خواهد شد    

سرفصل های دوره :    

کارگاه اول : رودرویی باخود    

کارگاه دوم : شجاعت / ترس    

کارگاه سوم : انتخاب / جبر    

کارگاه چهارم : سازندگی / امید    

کارگاه پنجم : قابلیت و لیاقت  

کارگاههای تکمیلی : کارگاه کودک درون    

کارگاه ارتباطات ویژه زوجین  

√ شروع دوره جامع توازن (جامع یوگا ) سه شنبه 28 اردیبهشت 95   جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام، با ما در تماس باشید :  02633405224 ,02633407880, 09393405224 جهت اطلاع از برنامه ها، همایش ها و دوره های مرکز تخصصی راز و موسسه فرهنگی هنری راز به ما، در کانال تلگرام بپیوندید  @yogaraz

خواندن 3565 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 28 خرداد 1396 16:03

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

ساعات کاری:

  • شنبه -چهارشنبه: 8:00 صبح- 20:00 بعدازظهر
  • پنج شنبه: 8:00 صبح- 17:00 بعدازظهر
02633407886/ 02633407880

نماد اعتماد درگاه پرداخت

نماد اعتماد درگاه Pay.ir

رزرو یک جلسه کلاس رایگان

Captcha
  Mail is not sent.   Your email has been sent.

آدرس ما روی نقشه

Top