ویدا مسعودی

مشخصات فردی

نام و نام خانوادگی: ویدا مسعودی فرید                                                                       

تاریخ تولد: 12/4/1340

مدرک تحصیلی: دیپلم بازرگانی

شغل: مدرس یوگا – مشاور مراقبتهای پوستی (skin care)

 

بیوگرافی به زبان ساده:

درسال 1372 از طریق یکی از دوستان با خانم افسانه بدرکوهی آشنا شدم و به مدت 2 سال با ایشان کار کردم، ولی به دلیل تغییر مکان زندگی  به کرجآمدم و با سماجت و پیگیری های مکررم در باشگاه یوگا یاران با خانم گلستانی دوباره یوگا را شروع کردم، اما دست تقدیر دوباره من را به تهران برد و با چند سال فاصله دوباره به کرج برگشتم و با خانم پانته آ معجمی اصل آشنا شدم تقریبا سال 1381 بود و از آن سال به بعد به طور مرتب با استاد عزیزم به تمرینات عملی و تئوری یوگا پرداختم. یوگا به زندگی من معنای جدید و زیبایی داد، به من یاد داد که چطور بتوانم با تمرینات جسم و ذهنم را از تنش و سموم انباشته شده پاک کنم و چگونه با مشکلات جسمی ام کنار بیایم به همین دلیل دوست داشتم تجربیاتم را در اختیار دیگران ودوستداران یوگا بگذارم. هم اکنون در کنار استاد عزیز و دوست داشتنیم پانته آ معجمی در باشگاه یوگا راز مشغول به تدریس آساناهای یوگا ، یوگا تراپی، یوگا بارداری و یوگای صورت هستم. با تشکر و سپاس فراوان از زحمات ایشان.

 

سوابق مرتبط با یوگا:

آشنایی با یوگا: سال 1372

آزمون مربیگری: سال 1388

آغاز به کار مربیگری: 1389

باشگاه آذین سال 1385 به مدت 2 سال

1385 سالن شهرداری به صورت رایگان به مدت 2 سال

 سال 1389 در باشگاه یوگا راز تا کنون

 

یک پیــام:  

برخیز و هر لحظه عمرت را به رایحه الهی معطر ساز

شکر و سپاس فراوان به عدد ستاره ی آسمان و قطره ی باران و برگ درختان و ریگ بیابان و ذره های زمین و آسمان، مرآن خدایراکه یگانگی صقت اوست ، و جلال و کبریا و عظمت و مجد و بها خاصیت اوست،و از کمال جلال وی هیچ آفریده آگاه نیست ، که همه آثار قدرت اوست ، و همه انوار عظمت اوست ، و همه بدایع و غرایب حکمت اوست ، و همه پرتو جمال حضرت اوست ، و همه بدوست ، بلکه خود همه اوست ، که جز وی هیچ چیز را هستی به حقیقت نیست ، بلکه هستی همه چیزها پرتو و نور هستی اوست.

ساعات کاری:

  • شنبه -چهارشنبه: 8:00 صبح- 20:00 بعدازظهر
  • پنج شنبه: 8:00 صبح- 17:00 بعدازظهر
02633407886/ 02633407880

نماد اعتماد درگاه پرداخت

نماد اعتماد درگاه Pay.ir

رزرو یک جلسه کلاس رایگان

Captcha
  Mail is not sent.   Your email has been sent.

آدرس ما روی نقشه

Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…